O Nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Profilem naszej działalności była telekomunikacja. Jednak zawsze byliśmy zafascynowani fotowoltaiką i od wielu lat rozwijaliśmy naszą wiedzę w tym zakresie. Odwiedziliśmy wiele fabryk oraz zachodnich firm zajmujących się produkcją i montażem komponentów do wytwarzania energii. Efektem jest profil zorientowany na rozwiązania służące do produkcji i efektywnego wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych.
Naszym marzeniem było zapewnienie jak największej produkcji energii bez zanieczyszczeń i uniezależnienie się od zewnętrznych mediów. W 2010 roku postanowiliśmy zrealizować nasze marzenia i efektem jest powstanie nowej firmy pod nazwą NetoTech, pod której marką wykonujemy systemy solarne i zdobywamy nowe doświadczenia. Produkujemy także własne systemy montażowe i uchwyty na dachy skośne.
Profilem naszej działalności są także, instalacje elektryczne, automatyka budynków, systemy alarmowe, monitoring wizyjny, systemy kontroli dostępu, systemy domofonowe oraz videofonowe, sieci komputerowe i telekomunikacyjne, systemy multimedialne. Firma zatrudnia 12 osób które mają wiedzę wieloletnie doświadczenie w przedmiocie naszej działalności.
Naszym celem było i jest projektowanie i tworzenie takich systemów, aby użytkownik czuł się bezpiecznie, swobodnie i ponosił jak najmniejsze koszty eksploatacji.


Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zaproponować Państwu:
- Doradztwo i realizacje inwestycji
- Projektowanie i budowa systemów do produkcji i wykorzystania energii
- Sprzedaż hurtowa i detaliczna poszczególnych komponentów oraz kompleksowych rozwiązań
- Przekazywanie wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii.


Misją NetoTech jest udział w procesie zmian modelu energetycznego naszej planety poprzez wytwarzanie energii elektrycznej ,chłodu i ciepła z odnawialnych źródeł energii sukcesywnie zastępując konwencjonalne paliwa kopalne oraz zwiększając nasz komfort życia poprzez zmniejszanie emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Kontakt

Netotech

Telefony

  • 022 353-55-81
  • 505-727-778

e'mail : biuro@netotech.pl

Zapraszamy na promocje do naszego sklepu sklep.netotech.pl